Deze week in de Hooked on Business podcast een interview met Marlou Volkerink.
Marlou is acht jaar geleden begonnen als ondernemer naast haar fulltime baan. Ze had een prachtig pand, meerdere personeelsleden en haar bedrijf liep fantastisch. Toch besloot ze te stoppen.
Inmiddels heeft ze drie bedrijven en is volledig gespecialiseerd in personal branding. In dit interview hoor je dan ook alles over personal branding en 2 ingrediënten die daarvoor essentieel zijn: vertrouwen en echtheid.
Marlou is zelf een perfect voorbeeld van een sterk personal brand. Op Instagram deelt ze heel veel waarde, maar ook zaken uit haar privé leven.
Nog niet zo lang geleden maakte zij een moeilijke periode door en ook daarover deelt zij. En inspireert ze haar volgers. Het werd een open interview met heel veel waarde, precies zoals Marlou is.
[smart_track_player url=”https://fourwaves.podbean.com/mf/play/fz62va/Echte_peroonlijke_branding_met_Marlou_Volkerink.mp3″ title=”Echte persoonlijke branding met Marlou Volkerink” ]
Winactie
Schrijf je hieronder in en maak kans op de fotografie module uit de Insta Branding Training t.w.v. €200:
[et_bloom_inline optin_id=”optin_13″]
Het bericht Echte personal branding met Marlou Volkerink verscheen eerst op Four Waves.
Podcast: Play in new window | Download
Subscribe: RSS