Ruim 10k omzet na eerste podcast aflevering – Interview met Marjon de Vroomen

Logo Podcast Masters Podcast

Marjon de Vroomen is een drukke ondernemer en zag op tegen de extra tijd die het haar zou gaan kosten als ze een podcast zou starten.

Toch wilde ze graag een eigen podcast voor haar mediation opleiding AMV.

Belangrijkste reden was dat zij de verhalen van haar opleiding wilde vertellen.

Verder dacht ze: “gewoon beginnen en daarna zien we wel wat er van komt”.

Nu ze een aantal afleveringen gemaakt hebt, komt ze erachter hoe leuk ze het eigenlijk vindt.

Door het opnemen van de interviews krijgt ze een kijkje in de keuken van collega’s en dat vindt ze super leuk.

Daarnaast levert het ook nog eens extra omzet op, terwijl ze dit helemaal niet had verwacht.

Voor de eerste aflevering had ze geen duizenden luisteraars, maar het leverde haar wel meteen 4 nieuwe inschrijvingen op met een waarde van ruim 10k.

Ook nu ze een tijdje bezig is, hoort ze van deelnemers dat ze haar podcast luisterden voor ze zich aanmeldden.

Je hoort in dit gesprek met Marjon:

  • Hoe het komt dat ze consistentie met content, zoals nieuwsbrieven, heel lastig vindt, maar het podcasten haar wel telkens lukt
  • Wat je kunt doen als de techniek je grootste obstakel is om te podcasten
  • Waarom het belangrijk is om wél te starten, ook al heb je geen tijd over

Toen Marjon haar podcast startte, was ze de enige in haar branche.

Ze had het gevoel dat ze, zoals ze zelf zegt: “de kwaliteit van RTLZ moest evenaren”.

Toch is ze op een super laagdrempelige manier gestart, maar behaalt ze met haar podcast inmiddels grote resultaten.

Hoe ze dat voor elkaar heeft gekregen, hoor je in dit inspirerende interview met ondernemer Marjon de Vroomen van AMV Opleidingen.

2 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *